Branża

  • Administracja

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Forma zatrudnienia

  • inne

Praca na stanowisku Praktyki

Warszawa

, Hussar Gruppa S.A.

Praktyki
Warszawa

Opis stanowiska

Nowatorska Spółka Finansowa MORE Gruppa poszukuje osoby w charakterze:

Praktyki z wynagrodzeniem miesięcznym
Miejsce odbycia praktyk: Warszawa Ursynów

Zacznij z Nami karierę już dziś!
DLA NAJLEPSZYCH ZATRUDNIENIE JUŻ PO MIESIĄCU.
W okresie praktyk – stawka 300 zł netto/miesięcznie.
Praca z nami to niesamowita okazja do zdobycia cennego pierwszego doświadczenia,
które w przyszłości może stać się przepustką do stałej współpracy.
Jeśli nie boisz się nowych wyzwań, a dodatkowo jesteś pracowity i otwarty na naukę
– dołącz do nas!

Będziesz odpowiedzialny za:
- wsparcie działu budowania baz danych/wywiadu

Wymagania

Oferujemy

Współpracując z nami zyskasz:
- cenne doświadczenie zawodowe w dynamicznie rozwijających się spółkach
- miłą i partnerską atmosferę pracy w zgranym zespole profesjonalistów

Jesteś zainteresowany? – nie zwlekaj wyślij swoje CV z informacją o preferowanym harmonogramie praktyk.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV
wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych przez formularz zgłoszeniowy w temacie prosimy wpisać " Praktyki".