Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Zielona Góra
    (65-001)

Praca na stanowisku KOORDYNATOR BIURA

Zielona Góra

, IdeaHR

KOORDYNATOR BIURA

Opis stanowiska

OPIS STANOWISKA:

Zlecone prace biurowe, obsługa urządzeń biurowych
Nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem biura i koordynacja pracy biura
Obsługa klienta i współpraca z klientami w zakresie zamówień oraz realizowanych zleceń
Współpraca z dostawcami, zakup materiałów, wybór dostawców
Stały kontakt z klientami zagranicznymi

Wymagania

Wykształcenie wyższe
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego - w mowie i piśmie (codzienna praca w międzynarodowym środowisku)
Znajomość języka niemieckiego lub innych języków obcych będzie dodatkowym atutem
Wielozadaniowość (obsługa wielu projektów równocześnie)
Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
Dobra znajomość Windows i MS Office (Excel, Outlook)
Wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne
Sumienność i punktualność
Wysoka kultura osobista i otwartość w kontaktach z klientami

Oferujemy

Atrakcyjne wynagrodzenie
Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Pracę w międzynarodowym środowisku
Możliwość rozwoju zawodowego
Przyjazną atmosferę pracy