Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Lublin
    (20-001)

Praca na stanowisku Specjalista ds. zakupów

Lublin

, AB Job Service Polska Sp. z o.o.

Specjalista ds. zakupów
Lublin

Opis stanowiska

Jako AB Job Service Polska Sp. z o.o. jesteśmy polską agencją zatrudnienia ściśle współpracującą z holenderskimi agencjami pracy tymczasowej. Zajmujemy się usługami związanymi z rekrutacją pracowników dla firm w kraju i za granicą.

Dla naszego klienta w Lublinie, poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

SPECJALISTA DS. ZAKUPÓW
Miejsce pracy: Lublin

Do zadań należy m.in.:
• zamawianie surowców i materiałów do produkcji, zabezpieczanie stanów magazynowych oraz bieżąca analiza potrzeb w zakresie zaopatrzenia materiałowego
• weryfikacja zapotrzebowania zakupowego pod względem kompletności, a także dokonywanie wyboru źródeł dostaw
• składanie zamówień, egzekwowanie potwierdzeń złożonych u dostawców zamówień
• współpraca z dostawcami
• negocjowanie z dostawcami warunków dostaw
• przestrzeganie przepisów BHP i P. Poż. obowiązujących w firmie

Wymagania

• doświadczenie w pracy na w/w lub podobnym stanowisku – warunek konieczny
• znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym – mile widziane
• wykształcenie min. średnie
• bardzo dobra organizacja pracy własnej, odpowiedzialność
• umiejętność negocjacji

Oferujemy

• umowę na zastępstwo na okres 1,5 roku
• pracę na pełny etat
• możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• atrakcyjne wynagrodzenie
• miłą atmosferę w pracy

Wysyłając zgłoszenie drogą e-mail prosimy o podanie w tytule: Specjalista ds. zakupów
Przy wysyłaniu aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)"