Branża

  • Hotelarstwo / Gastronomia / Turystyka

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Forma zatrudnienia

  • umowa zlecenie / o dzieło

Praca na stanowisku PRACOWNIK PUNKTU GASTRONOMICZNEGO

Warszawa

, PUNKT GASTRONOMICZNY 1-MINUTE

PRACOWNIK PUNKTU GASTRONOMICZNEGO
Warszawa

Opis stanowiska

Zakres obowiązków: sprzedaż asortymentu, obsługa klienta.

Wymagania

Co najmniej średnie wykształcenie, umiejętność obsługi kasy fiskalnej, książeczka sanitarno-epidemiologiczna, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku pracy; mile widziana podstawowa znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

- Wynagrodzenie: 8-9 zł/h NETTO,
- umowa zlecenie,
- dwie zmiany.