Branża

  • Obsługa klienta / Call Center

Lokalizacje

  • Lublin
    (20-001)

Praca na stanowisku Telefoniczna obsługa klienta

Lublin

, COLTEL

Telefoniczna obsługa klienta
Lublin

Opis stanowiska

Wyróżnia nas niepowtarzalny klimat. Nie jesteśmy zwykłym Call Center. U nas nie tylko nabierzesz doświadczenia, ale poznasz wspaniałych ludzi, którzy pomogą Ci rozwinąć skrzydła.
Przyjdź na rozmowę kwalifikacyjną i zobacz na własne oczy jak funkcjonuje nasze biuro.

Wymagania

Jeśli:
Jesteś studentem lub uczniem, który chce uczyć się i dobrze zarabiać, to ta oferta jest stworzona dla Ciebie!
Do Twoich obowiązków będzie należał telefoniczny kontakt z klientami w celu zaproszenia na prezentacje promujące zdrowe sposoby odżywiania.

Oferujemy

- atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe ( 10zł – 11 zł/h podstawa) + prowizje + konkursy,
- możliwość podnoszenia kwalifikacji i zdobycia doświadczenia,
- opiekę coacha przez cały czas pracy,
- jasną ścieżkę kariery i awansów,
- stabilne zatrudnienie,
- elastyczny grafik dostosowany do Twoich potrzeb i możliwości,