Branża

  • Finanse / Ekonomia

Lokalizacje

  • Olsztyn
    (10-001)

Praca na stanowisku Doradca Klienta

Olsztyn

, Bocian Pożyczki

Doradca Klienta
Olsztyn

Opis stanowiska

Oferujemy pracę na stanowisku Doradcy Klienta w firmie Bocian Pożyczki
Miejsce: Olsztyn, Barczewo, Biskupie
Prosimy o wskazanie miejscowości, do której Państwo aplikują
Ofertę kierujemy głównie do osób powyżej 30 roku

ZADANIA:
• Udzielanie pożyczek w domu Klienta
• Ustalanie planu spłat pożyczek
• Raportowanie realizacji zadań
• Utrzymywanie stałych kontaktów z Klientami

Wymagania

• Komunikatywność
• Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
• Wysoka kultura pracy
• Zaangażowanie i motywacja do pracy
• Doświadczenie w sektorze pożyczek i/lub ubezpieczeń
• Mile widziane prawo jazdy oraz własny samochód

Oferujemy

• Atrakcyjne wynagrodzenie ((tygodniowy system wypłaty wynagrodzeń)
• Pracę w ciekawym, dynamicznym zespole
• Możliwość rozwoju zawodowego