Branża

  • Inżynieria / Technika / Jakość

Lokalizacje

  • Wrocław
    (50-900)

Praca na stanowisku Plus/ Cyfrowy Polsat

Wrocław

, PLUS/CYFROWY POLSAT

Plus/ Cyfrowy Polsat
Wrocław

Opis stanowiska

Autoryzowany Przedstawiciel sieci Plus i Cyfrowego Polsatu, w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukuje pracowników do zespołu sprzedażowego w punkcie sprzedaży na stanowiska
Specjalista ds. sprzedaży - Doradca Klienta

Miejsce pracy: Pasaż Grunwaldzki Wrocław

Wymiar zatrudnienia: pełny etat

Obowiązki:
profesjonalna obsługa Klientów w salonie sprzedaży
realizacja indywidualnych celów sprzedażowych w oparciu o wysoką jakość obsługi Klienta
budowanie długotrwałej relacji z Klientami
utrzymanie standardów handlowych
budowanie wizerunku firmy na rynku

Wymagania

dyspozycyjność i nastawienie na długotrwałą współpracę
łatwość w nawiązywaniu kontaktów
komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
zaangażowanie
mile widziane doświadczenie w branży lub w obsłudze Klienta
dobra znajomość obsługi komputera

Oferujemy

możliwość rozwoju i awansu zawodowego
stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
pracę w firmie o wysokich standardach i bogatej ofercie handlowej
motywacyjny system wynagradzania i konkursy sprzedażowe
udział w profesjonalnych szkoleniach