Branża

  • Obsługa klienta / Call Center

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku TELEMARKETER/KA

Warszawa

, PTIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

TELEMARKETER/KA
Warszawa

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

Telefoniczna sprzedaż produktów dostępnych w sklepie internetowym; korzystanie ze stałej bazy klientów; rozbudowa długoterminowych relacji z klientami; strategiczne wsparcie inicjatyw marketingowych; budowanie lojalności klientów i pozytywnego wizerunku firmy; pełna odpowiedzialność za powierzone zadania. Praca jednozmianowa w godz. 8-16, na Ursynowie.

Wymagania

Co najmniej sześć miesięcy doświadczenia w sprzedaży telefonicznej/telemarketingu; umiejętność przeprowadzania rozmów telefonicznych; komunikatywność, ukierunkowanie na kontakt z klientem; wykształcenie minimum średnie; dobra dykcja oraz wysoka kultura osobista; perfekcyjna obsługa komputera, znajomość pakietu MS Office: Word, Outlook, Excel; dobra organizacja pracy, pracowitość i samodzielność; łatwość nawiązywania kontaktów; motywacja do pracy; entuzjazm i zaangażowanie w wykonywaną pracę; gotowość do podnoszenia kwalifikacji; umiejętność pracy w zespole; umiejętność pracy pod presją czasu.