Strona internetowa korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w dalszej części naszej Polityki Prywatności.
Zamknij

Branża

  • Inne

Oczekiwane wykształcenie

  • Średnie

Lokalizacje

  • Warszawa (Żoliborz)
    (01-588)

Forma zatrudnienia

  • pełny etat

Pracodawca ma prawo do wcześniejszego zakończenia rekrutacji.

Praca na stanowisku Obsługa bazy danych.

Warszawa (Żoliborz)

, LECH NIERUCHOMOŚCI
zakończona
Opublikowane 2015-05-19 17:25:52

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

Obsługa bazy danych.
Warszawa (Żoliborz)

Opis stanowiska

-­ Telefoniczna i e-mailowa obsługa klientów,

Wymagania

- Obsługa komputera,
- Uczciwość,
- Obowiązkowość, staranność w wykonywaniu pracy,
- Łatwość nawiązywania kontaktów z klientami.

Oferujemy

- Możliwość pracy w domu.
Ogłoszenie jest już nieaktywne, nie można na nie aplikować.