Branża

  • Inżynieria / Technika / Jakość

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku PROJEKTANT KONSTRUKCJE DREWNIANE w systemie MiTek

Warszawa

, Strokol Deutsch-Polnische Personalberatung

PROJEKTANT KONSTRUKCJE DREWNIANE w systemie MiTek
Warszawa

Opis stanowiska

Pracodawca: Zaklad /Producent PREFABRYKACJI Z LITEGO DREWNA
Miejsce pracy: Niemcy/Okolice Berlin
Umowa o prace na czas nieokreślony

Do twoich obowiązków będzie należało

•wspolpraca w 6-cioosobowym zespole inzynierow
•projektowanie prefabrykowanych budynków w konstrukcji szkieletowo-drewnianej w CAD Dietrichs
•sporządzanie dokumentacji wykonawczej
•projektowanie wiązarów dachowych w programie (systemie) MiTek: RoofCon/TrussCon,
•komunikacja i wspolpraca z produkcja elementów prefabrykowanych
•Po odpowiednim wprowadzeniu, w zaleznosci od znajomości j. niemieckiego: prowadzenie ustaleń z inwestorami oraz kontrola na miejscu budowy

Wymagania

•wykształcenie wyższe budowlane: konstrukcje budowlane i inżynieryjne
•z checia wprowadzimy absolwentow bez doswiadczenia zawodowego lub osobe z pierwszym doświadczeniem zawodowym w konstrukcjach drewnianych
•znajomości programu AutoCAD, mile widziana będzie znajomość CAD RoofCon/TrussCon
•znajomość języka niemieckiego A2 lub B1

Oferujemy

•Pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie (umowę o pracę) oraz przyjazną atmosferę pracy w centralnej lokalizacji miasta
•Wsparcie inżynieryjne w zespole
•Nowoczesne warunki pracy
•Możliwość dalszego podnoszenia kwalifikacji, szkolenia zawodowe oraz kursy języka niemieckiego
•Wsparcie polskojęzycznego konsultanta podczas rozmowy kwalifikacyjnej w Niemczech
•Wsparcie pracodawcy przy znalezieniu zakwaterowania oraz pomoc w załatwianiu wszelkich formalności związanych z relokacją