Branża

  • Inżynieria / Technika / Jakość

Lokalizacje

  • Zielona Góra
    (65-001)

Praca na stanowisku Inżynier Sprzedaży/ Przedstawiciel Handlowy

Zielona Góra

, Baltina s.c Mieczysław Dąbrowski Krzysztof Zacharewicz

Inżynier Sprzedaży/ Przedstawiciel Handlowy

Opis stanowiska

Praca w sektorze - przemysł chemiczny, przetwórczy, hutniczy...
Grupy produktowe - filtracja procesowa i pompy z tworzyw sztucznych (preferowane), zawory zwrotne międzykołnierzowe, przepustnice, elektrozawory, zawory kulowe sterowane.
Praca "home office" dla osoby aktywnej i samodzielnej. Przygotowane wizyty u Klientów powinny pochłonąć minimum 50% czasu pracy.
Koncentracja nad Klientami o dużym potencjale zakupowym i wysokich wymaganiach technicznych produktu.
Sporządzanie ofert handlowych, przygotowywanie i realizacja strategii handlowych, przeprowadzanie prezentacji u Klienta.
Raportowanie działalności poprzez zdalną obsługę programu CRM i bieżący kontakt z centralą przy pomocy SKYPE.

Wymagania

Wskazane doświadczenie na stanowisku handlowym B2B o profilu technicznym.
Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki mechanika, budowa maszyn, lub pokrewne).
Znajomość języka angielskiego w celu swobodnego korzystania z katalogów Dostawców.
Prawo jazdy kategorii B.
Umiejętność nawiązywania nowych kontaktów podczas wizyt oraz rozmów telefonicznych.
Samodzielność, dynamizm i inicjatywa w działaniu.

Oferujemy

Stałe podstawowe wynagrodzenie oraz system premiowy uzależniony od realizacji planów sprzedażowych.
Orientacyjne średnie wynagrodzenie miesięczne w przypadku realizacji 100% planu - 4000 brutto + premia roczna za sprzedaż powyżej planu.
Narzędzia pracy - samochód służbowy, komputer (notebook) , telefon.
Niezbędne szkolenia.