Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Września
    (09-204)

Praca na stanowisku obsługa działu reklamacji

Września

, bimex sj

obsługa działu reklamacji
Września

Opis stanowiska

* przyjmowanie zgłoszeń reklamacyjnych Klientów

* rejestrację reklamacji

* zlecanie kurierom odbioru reklamowanego towaru

* sprawdzenie poprawności i kompletności dokumentacji w zgłoszeniu reklamacyjnym

* wydawanie dyspozycji dotyczącej naprawy

* monitorowanie terminów realizacji reklamacji

* finalizacja reklamacji z Klientem

* kontakty z Klientami , serwisami oraz spedycją

Wymagania

- obsługa komputera i podstawowych programów użytkowych
- komunikatywność
-prawo jazdy kat. b

Oferujemy

-praca w młodym zespole
-praca jednozmianowa
-możliwość dokształcania się