Branża

  • Produkcja

Oczekiwane wykształcenie

  • Średnie

Lokalizacje

  • Wrocław (Wrocław-Fabryczna)
    (53-609)

Praca na stanowisku WROCŁAW - Produkcja / Kontrola jakości

Wrocław (Wrocław-Fabryczna)

, CRS Polska

WROCŁAW - Produkcja / Kontrola jakości

Opis stanowiska

WROCŁAW (Fabryczna) - ul. Ostrowskiego

ZATRUDNIMY KONTROLERÓW JAKOŚCI

Zakres obowiązków:
- kontrola jakościowa i wzrokowa części samochodowych
- przepakowywanie części
- sortowanie części samochodowych
- wykonywanie drobnych napraw

Wymagania

- dobry wzrok
- sprawność fizyczna
- chęci do pracy

Oferujemy

- umowa zlecenie zawierana na dłuższy okres czasu (opłacone składki ZUS + możliwość przystąpienia do ubezpieczenia chorobowego)
- możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego, które zaowocuje w przyszłości
- praca w międzynarodowej prężnie działającej firmie, wykorzystującej nowe technologie
- miła atmosfera i przyjazne środowisko pracy

Już teraz wyślij do nas CV na adres: rerkutacja@crspolska.com, w temacie wiadomości proszę wpisać "KJ-Wrocław"