Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Poznań
    (60-942)

Praca na stanowisku Kierownik działu Spedycji

Poznań

, Spedycja

Kierownik działu Spedycji
Poznań

Opis stanowiska

Firma spedycyjna działająca od ponad 20 lat, specjalizująca się w krajowych oraz międzynarodowych usługach transportowych, w związku z dynamicznym rozwojem ogłasza rekrutację na stanowisko:

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

nadzór nad prawidłowością przebiegu procesów spedycyjnych;
monitorowanie terminowości dostaw do Klientów;
kontrolę wpływu zamówień od Klientów;
zarządzanie procesem transportowym; organizację oraz koordynację całości działań operacyjnych;
zarządzanie podległym zespołem;
działania związane z realizacją założonego budżetu, optymalizacją kosztów oraz wydajności;
motywację pracowników w dążeniu do poprawy jakości oraz wydajności wykonywanej pracy;
obsługę dotychczasowych, dużych Klientów firmy oraz aktywne poszukiwanie nowych Kontrahentów;
wdrażanie oraz nadzór realizowanych projektów;
budowanie długotrwałych relacji z Klientami poprzez wyprowadzanie najwyższych standardów obsługi;
negocjowanie warunków wykonywania zleceń z przewoźnikami i Klientami.

Wymagania

minimum 2-letnie doświadczenie w spedycji – warunek konieczny;
znajomość w stopniu komunikatywnym jednego z języków obcych: angielski, niemiecki, hiszpański, włoski, turecki. Znajomość innych języków będzie dodatkowym atutem;
wysokie umiejętności interpersonalne zwłaszcza komunikatywność, umiejętność pracy w zespole i zaangażowanie;
znajomość procedur i zasad funkcjonowania rynku transportu i spedycji ;
dobra znajomość pakietu MS Office;

Oferujemy

stabilne zatrudnienie;
wynagrodzenie: podstawa + system prowizyjny;
pracę w profesjonalnym oraz zaangażowanym zespole;
możliwość rozwoju zawodowego;
dla osób spoza Poznania oraz dla osób spoza granic Polski istnieje możliwość zakwaterowania.