Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Wrocław
    (50-900)

Praca na stanowisku Dziennikarstwo

Wrocław

, Skarga.com

Dziennikarstwo
Wrocław

Opis stanowiska

Skarga.com - dynamicznie rozwijający się portal poświęcony prawom obywatelskim i dziennikarstwu interwencyjnemu poszukuje:

dziennikarzy-stażystów

Wymagania

- interesujesz się sprawami społecznymi, prawnymi lub politycznymi?
- wkurzają cię wszelkie przejawy nadużywania władzy?
- uważasz, że masz lekkie pióro?
- sprawnie poruszasz się po internecie?
- myślisz poważnie o przyszłości w dziennikarstwie?

umiejętności fotograficzne i filmowe będą dodatkowym atutem

Oferujemy

- możliwość współpracy przy tworzeniu nowego internetowo- prasowego projektu medialnego
- możliwość nauki pod okiem doświadczonych dziennikarzy
- wynagrodzenie proporcjonalne do efektów
- możliwość podjęcia stałej współpracy

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie - danych osobowych zawartych w mojej ofercie współpracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zakończeniu (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)”