Branża

  • IT

Lokalizacje

  • Olsztyn
    (10-001)

Praca na stanowisku Agent Telemarketer

Olsztyn

, Contact Center

Agent Telemarketer
Olsztyn

Opis stanowiska

POSZUKUJEMY OSÓB ENERGICZNYCH, OTWARTYCH, LUBIĄCYCH KONTAKT Z INNYMI LUDŹMI NA STANOWISKO KONSULTANTA TELESPRZEDAŻY

ZADANIA

• Aktywna sprzedaż produktów abonamentowych i energetycznych
• Budowanie trwałej relacji z klientem
• Efektywne wyjaśnianie konstrukcji i cech oferowanych produktów i usług

Wymagania

• Umiejętność nawiązywania kontaktów oraz budowania trwałych relacji z klientami
• Wysoka kultura osobista oraz doskonałe zdolności interpersonalne
• Samodzielność, kreatywność, odpowiedzialność i zaangażowanie

Oferujemy

• Wynagrodzenie złożone z podstawy i prowizji.
• Możliwość zdobycia doświadczenia z obszaru rynku energetycznego w Polsce
• Szkolenia z zakresu technik sprzedaży i negocjacji
• Ciekawą pracę w zgranym i dynamicznym zespole ludzi
• Stałe godziny pracy od poniedziałku do piątku
• Możliwości rozwoju zawodowego i stałe podnoszenie umiejętności
• Przyjazną atmosferę pracy