Branża

  • Sprzedaż / Przedstawiciele

Lokalizacje

  • Toruń
    (22-171)

Praca na stanowisku Ekspedientka - osoba niepełnosprawna

Toruń

, WAKAT KELM

Ekspedientka - osoba niepełnosprawna
Toruń

Opis stanowiska

Sprzedawca w sklepie spożywczym – osoba niepełnosprawna
NIE PRACUJEMY W NIEDZIELE!
Możliwość wyboru lokalizacji sklepu w Toruniu!

Zakres obowiązków:
• obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego

Wymagania

• zaangażowanie i uczciwość
• doświadczenie w pracy na stanowisku kasjera
• aktualna książeczka sanepidu

Oferujemy

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę od pierwszego miesiąca
• Zatrudnienie na pełen etat