Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Poznań
    (60-942)

Praca na stanowisku Inspektor ds jakości

Poznań

, Team Prevent Poland

Inspektor ds jakości
Poznań

Opis stanowiska

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Inspektor jakości – Wielkopolskie

Zakres obowiązków:
terminowe wykonywanie kontroli jakości oraz naprawa komponentów zgodnie z instrukcją,
wykonywanie pomiarów sprzętem kontrolno-pomiarowym,
blokowanie i oznaczanie komponentów niezgodnych,
przedstawianie raportu z przeprowadzonej kontroli, omawianie wyników kontroli,
inne obowiązki związane z obsługą klienta oraz budowaniem wizerunku firmy.

Wymagania

wykształcenie średnie/zawodowe,
gotowość do pracy na zmiany,
doświadczenie w pracy w jakości,
znajomość zasad systemu zarządzania jakością będzie dodatkowym atutem.

Szczególnie pożądane:
umiejętna i taktowna komunikacja z pracownikami u klienta,
umiejętność posługiwania się urządzeniami kontrolno-pomiarowymi,
umiejętność pracy z określonymi kryteriami kontrolnymi i instrukcjami,
umiejętność pracy w grupie,
gotowość do ewentualnych podróży służbowych.

Oferujemy

Rodzaj pracy: pełny etat
Rodzaj umowy: umowa zlecenie
Minimalne doświadczenie: 2 lata
Wykształcenie: średnie/zawodowe