Branża

  • Gastronomia

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Pracownik Kawiarni

Warszawa

, Katarzyna

Pracownik Kawiarni
Warszawa

Opis stanowiska

„Galeria Apteka Sztuki” ogłasza nabór osób, które chciałyby u Nas i z Nami wykorzystać swoje zdolności, kwalifikacje i doświadczenie, dzielić się wiedzą, a przede wszystkim podnosić swoje kompetencje zawodowe i społeczne. Obecnie poszukujemy osób do pracy w kawiarni.
Wymagania niezbędne:
• orzeczenie o niepełnosprawności w st. znacznym(wszystkie niepełnosprawności)
• orzeczenie o niepełnosprawności w st. umiarkowanym (tylko z oznaczeniem P lub U).

Wymagania

• punktualności
• sumienności
• bardzo dobrej higieny osobistej
• zaangażowania oraz chęci rozwoju zawodowego
• odpowiedzialności, aktywności i pogodnego usposobienia
• wysokiej kultury osobistej

Oferujemy

• Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego.
• Ciekawą pracę w zaangażowanym zespole.
• Umowę o pracę w wymiarze 0,55 etatu
• Wynagrodzenie 1017,50zł brutto
• Miejsce pracy w centrum Warszawy