Branża

  • Marketing / Public Relations

Lokalizacje

  • Biała Podlaska
    (21-500)

Praca na stanowisku specjalista ds. sprzedaży

Biała Podlaska

, Randstad Polska Sp. z o.o.

specjalista ds. sprzedaży

Opis stanowiska

Agencja zatrudnienia Randstad Polska (nr licencji 47) poszukuje dla jednego ze swoich klientów, pracownika na stanowisko: Specjalista ds. sprzedaży

Zakres obowiązków:
-utrzymywanie trwałych relacji handlowych z dotychczasowymi klientami firmy
-pozyskiwanie nowych klientów
-przygotowywanie ofert handlowych oraz prowadzenie dokumentacji sprzedażowej
-aktywny wkład w tworzenie dobrego wizerunku firmy na rynkach polskich

Wymagania

-min. pół roku doświadczenia w sprzedaży
-wykształcenie minimum średnie
-zdolności negocjacyjne
-komunikatywność
-samodzielność
-wysoka kultura osobista

Oferujemy

-możliwość awansu
-umowa o pracy tymczasowej (na okres próbny)
-wynagrodzenie zasadnicze + prowizja
-niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon)
-możliwość pogłębiania wiedzy i umiejętności (szkolenia, konferencje)