Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Jelcz-Laskowice
    (55-220)

Praca na stanowisku OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

Jelcz-Laskowice

, InterKadra

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

Opis stanowiska

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej,Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku

Miejsce pracy: Jelcz – Laskowice, Nr ref: OWW/0715/JL
Obowiązki:
• Obsługa wózków widłowych,
• Dowóz komponentów na produkcję,
• Wywóz wyrobów gotowych z hali produkcyjnej do magazynu,
• Załadunek i rozładunek samochodów dostawczych,
• Ręczne prace magazynowe.

Wymagania

• Uprawnienia do prowadzenia wózka widłowego,
• Doświadczenie w obsłudze wózków widłowych,
• Mile widziane doświadczenie w obsłudze czytnika kodów kreskowych,
• Wykształcenie min. zawodowe,
• Dyspozycyjność,
• Zdolność szybkiego uczenia się.

Oferujemy

• Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
• Umowę o pracę tymczasową podpisywaną z InterKadra Sp. z o.o.
• System pracy 2 lub 3- zmianowej
• Możliwość pracy w nadgodzinach
• Dowóz pacowniczy z Bierutowa, Grodkowa, Strzelina, Wiązowa, Oławy i Brzegu