Branża

  • Budownictwo

Lokalizacje

  • Łańcut
    (37-100)

Forma zatrudnienia

  • inne

Praca na stanowisku Murarz-tynkarz

Łańcut

, Bispol Sp. z o.o.

Murarz-tynkarz
Łańcut

Opis stanowiska

Firma Bispol Sp. z o.o. z siedzibą w Głuchowie 573, 37-100 Łańcut, w związku z prowadzonymi inwestycjami, poszukuje pracowników na stanowisko murarz-tynkarz .

Główne zadania:
- wykonywanie murowanych konstrukcji budowlanych oraz tynków wewnętrznych i zewnętrznych.

Wymagania

- doświadczenie w zawodzie min. 3 lata
- gotowość do pracy na otwartej przestrzeni oraz na wysokości powyżej 3 metrów.

Oferujemy

- pracę w prężnie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
- atrakcyjne wynagrodzenie
- pracę w warunkach partnerstwa i koleżeństwa.

Prosimy o dołączenie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 r. nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami)".