Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Nowy Sącz
    (33-300)

Praca na stanowisku Manager

Nowy Sącz

, Analityka Biznesowa sp. z o.o.

Manager
Nowy Sącz

Opis stanowiska

Głównym zadaniem kierowniczki będzie umiejętność sprawnego
zarządzania zespołem i generowanie wysokich wyników.

Wymagania

- bardzo dobra organizacja pracy własnej
- umiejętność poprowadzenia zespołu do sukcesu, motywowanie oraz
- egzekwowanie delegowanych zadań
- zaangażowanie w pracę oraz silna motywacja do pracy
- samodzielność i kreatywność
- dyspozycyjność

Oferujemy

- najwyższe wynagrodzenie na rynku min. 4000 zł miesięcznie
- stabilne warunki zatrudnienia
- pakiet profesjonalnych szkoleń