Branża

  • Edukacja / Szkolenia

Lokalizacje

  • Kowala
    (24-100)

Praca na stanowisku INSTRUKTOR RYTMIKI

Kowala

, Ce LINGUA

INSTRUKTOR RYTMIKI
Kowala

Opis stanowiska

Studio Tańca i Ruchu „ First Steps” ogłasza nabór na stanowisko instruktora rytmiki z elementami art.-terapii z województwa mazowieckiego Praca polegać będzie na prowadzeniu zajęć rytmicznych w placówkach oświatowych z dziećmi w wieku przedszkolnym lub wczesnoszkolnym.

Wymagania

• wykształcenie kierunkowe lub II st. Szkoły Muzycznej
• umiejętność gry na instrumencie klawiszowym
• przygotowanie pedagogiczne
MILE WIDZIANE:
• doświadczenie w pracy z dziećmi oraz młodzieżą
• prawo jazdy kat. B

Oferujemy

• pracę dodatkową lub stałą w dużej i stabilnej Firmie
• szkolenia i opiekę metodyczną
• materiały i pomoce dydaktyczne