Branża

  • Reklama/ Grafika / Fotografia

Lokalizacje

  • Białystok
    (15-001)

Praca na stanowisku GRAFIK KOMPUTEROWY

Białystok

, Agencja Reklamowa Idea Print S.C.

GRAFIK KOMPUTEROWY
Białystok

Opis stanowiska

Agencja Reklamowa Idea Print S.C. zatrudni osobę na stanowisko grafika komputerowego.

Doświadczenie na stanowisku grafika nie jest konieczne. Osoba musi posiadać smykałkę do tworzenia prac graficznych, reszty nauczymy. Mile widziani studenci zaoczni lub absolwenci.

Podstawowe obowiązki:
- tworzenie różnorodnych projektów graficznych i plików produkcyjnych na potrzeby firmy
- stały kontakt z klientem w sprawach projektowych

Wymagania

1. Znajomość oprogramowania:

- CorelDRAW - bardzo dobra
- Corel PhotoPaint - bardzo dobra
- Adobe PhotoShop, Illustrator - podstawowa
- Inkscape, Gimp - podstawowa

2. Kreatywność, pomysłowość, dobra organizacja pracy, poczucie estetyki, bardzo dobra znajomość pisowni j. polskiego