Branża

  • Sprzedaż / Przedstawiciele

Lokalizacje

  • Wrocław (Wrocław-Krzyki)
    (50-428)

Praca na stanowisku Konsultant ds. Pozyskiwania Klienta Inwestycyjnego (oświetlenie LED)

Wrocław (Wrocław-Krzyki)

, TelForceOne

Opis działalności firmy

TelForceOne S.A. to jeden z największych producentów i dystrybutorów elektroniki użytkowej w Polsce i Europie Środ-kowo-Wschodniej. W portfolio Grupy Kapitałowej TelForceOne znajdują się urządzenia mobilne oraz akcesoria do nich, produkty z branży oświetlenia LED, materiały eksploatacyjne do urządzeń drukujących oraz e-papierosy. Zapewniamy szeroki wybór produktów oraz wysoką jakość obsługi. Silną pozycję na rynku osiągnęliśmy dzięki wiedzy połączonej z jakością i dostępnością naszych produktów, a także konsekwentnemu i profesjonalnemu podejściu do współpracy biznesowej. Wieloletnie doświadczenie, które pogłębiamy od 2001 roku sprawia, że TelForceOne jest solidnym i sprawdzonym partnerem.

Konsultant ds. Pozyskiwania Klienta Inwestycyjnego (oświetlenie LED)

Opis stanowiska

UWAGA! Nie wymagamy wiedzy specjalistycznej. Wszystkiego Cię nauczymy!

Zakres obowiązków:
- kontakt telefoniczny z przedstawicielami sektora przemysłowego w celu nawiązania współpracy w zakresie inwestycji i modernizacji oświetlenia
- pozyskiwanie nowych klientów inwestycyjnych
- monitorowanie rynku i konkurencji
- budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami
- pomoc przy przygotowywaniu ofert i akcji promocyjnych na produkty z branży oświetlenia LED

Wymagania

- doświadczenie w telefonicznym kontakcie z klientami
- mile widziane doświadczenie typu Call Center
- otwartość i komunikatywność
- chęć dalszego rozwoju w obszarze sprzedaży
- samodzielność w działaniu, dynamika, inicjatywa, zorientowanie na sukces

Oferujemy

- pracę w nowoczesnej i szybko rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym oraz międzynarodowym
- realizację ambitnych zadań w zespole profesjonalistów
- możliwości rozwoju kompetencji i zdobywania cennego doświadczenia
- możliwość skorzystania z benefitów pozafinansowych

W CV należy, umieścić klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ustaw nr 133 poz. 883)".

Informujemy, że skontaktujemy się telefonicznie tylko z wybranymi kandydatami.