Branża

  • Budownictwo

Oczekiwane wykształcenie

  • Zasadnicze zawodowe

Lokalizacje

  • Cała Polska
  • Reykjavik
    (Islandia)

Praca na stanowisku Betoniarz, glazurnik,brygadzista-cieśla budowlany ze znajomością angielskiego, mechanik samochodowy, lakiernik samochodowy.

Cała Polska

, PHU FIRMA Jacek Łukaszuk

Opis działalności firmy

Biuro Pośrednictwa Pracy Zagranicą.

Betoniarz, glazurnik,brygadzista-cieśla budowlany ze znajomością angielskiego, mechanik samochodowy, lakiernik samochodowy.
Cała Polska

Opis stanowiska

 Oficjalna praca  w Islandii w firmie islandzkiej.

Dla mechanika samochodowego praca przy naprawie i konserwacji skuterów śnieżnych, kładów itp.

Dla betoniarzy praca w zakładzie prefabrykacji.

Dla glazurników prace wykończeniowe - duże powierzchnie.

Dla brygadzistów nadzór nad pracą brygad cieśli szalunkowych - znajomość angielskiego konieczna.

Wymagania

Wysokie kwalifikacje zawodowe poparte praktyką, umiejętność pracy w grupie, znajomość angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

Oficjalna praca na budowach w Islandii w firmie islandzkiej, bardzo dobre warunki pracy i płacy, długie kontrakty