Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Białystok
    (15-001)

Forma zatrudnienia

  • umowa zlecenie / o dzieło

Praca na stanowisku Praca dla studentki

Białystok

, INFO-DRUK

Praca dla studentki
Białystok

Opis stanowiska

Zatrudnimy studentkę studiów zaocznych lub dziennych do pracy na umowę-zlecenie.
Praca wyłącznie dla kobiet, więc CV przesyłane przez mężczyzn nie będą brane pod uwagę.

Zakres obowiązków

- montaż i demontaż drobnych elementów elektronicznych

Wymagania

- wiek do 25 lat
- dokładność
- cierpliwość
- precyzja

Oferujemy

- wstępne szkolenie wewnętrzne
- elastyczny tryb pracy.

Miejsce pracy : Białystok

Pracujemy w godzinach 8.00-16.00.
lub elastyczny czas pracy dostosowany do studentki. To bardzo wygodna forma pracy.

Forma zapłaty : stawka za godzinę.