Branża

  • Obsługa klienta / Call Center

Lokalizacje

  • Białystok
    (15-001)

Praca na stanowisku Obsługa klienta

Białystok

, K2 dystrybucje

Obsługa klienta
Białystok

Opis stanowiska

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy osób do pracy na stanowisko OBSŁUGA KLIENTA.

Osoba zajmująca to stanowisko odpowiedzialna będzie za:
- telefoniczna obsługa stałych klientów firmy
- przedłużanie umów na korzystniejszych dla klienta warunkach
- dbanie o wizerunek firmy

Wymagania

Poszukujemy osób:
- cechujących się wysoką kulturą osobistą
- uczciwych i pracowitych
- zaradnych i dynamicznych
- z biegłą obsługą komputera

Oferujemy

- bardzo atrakcyjny system finansowy (podstawa + prowizja)
- zapewniamy darmowe szkolenia sprzedażowe, motywacyjne
- pracę w stabilnej firmie
- atrakcyjne bonusy za najlepsze wyniki
- dwuzmianowy system godzinowy