Branża

  • IT – software

Lokalizacje

  • Białystok
    (15-001)

Praca na stanowisku Programista PHP

Białystok

, Aurora Creation

Programista PHP
Białystok

Opis stanowiska

Aurora Creation specjalizuje się w tworzeniu platform sprzedażowych B2B/B2C.

Wymagania

- dobra znajomość PHP5,
- praktyczna znajomość dowolnego frameworka PHP o architekturze MVC,
- znajomość i umiejętność zarządzania bazami danych (MySQL),
- doświadczenie w pracy z rozwiązaniem Object-Relational Mapping np. Doctrine, Propel, Doctrine 2
- podstawowa wiedza dotycząca technologii internetowych (HTML, JS, CSS, itp.)
- dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na korzystanie z dokumentacji technicznej i pisemne porozumiewanie się (email, skype czat)
- znajomość systemów wersjonowania GIT i/lub SVN

Mile widziana znajomość systemu sklepowego "Magento".