Branża

  • Merchandising / Inwentaryzacje

Lokalizacje

  • Ostrów Wielkopolski
    (63-400)

Forma zatrudnienia

  • umowa zlecenie / o dzieło

Praca na stanowisku Serwisant /Merchandiser

Ostrów Wielkopolski

, Human Pro Sp. z o.o.

Opis działalności firmy

Human Pro Sp. z o.o. jest agencją pracy i doradztwa personalnego, wpisaną do krajowego rejestru agencji zatrudnienia pod numerem 3502. Human Pro działa w sferze nowoczesnych rozwiązań kadrowych, rozwoju personelu i doradztwa dla firm.

Serwisant /Merchandiser

Opis stanowiska

Human Pro Sp. z o.o. jest Agencją Pracy Tymczasowej.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:
SERWISANT/MERCHANDISER

Wymagania

Ukończone 18 lat.

Książeczka sanepidowska.

Oferujemy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za uzupełnianie towaru (słodycze) w supermarketach Tesco.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny pod nr 668 132 164 lub przesłanie CV.