Branża

  • Produkcja

Oczekiwane wykształcenie

  • Zasadnicze zawodowe

Lokalizacje

  • Toruń
    (87-100)

Praca na stanowisku Frezer/ Wytaczarz

Toruń

, B&S Sp. z o.o.

Frezer/ Wytaczarz
Toruń

Opis stanowiska

Obsługa frezarki/ wytaczarki,Dbałość o sprawny przebieg procesów obróbki,Przygotowywanie narzędzi i materiałów do pracy

Wymagania

- Wykształcenie zawodowe (preferowane techniczne),
- Doświadczenie w pracy na stanowisku frezera CNC/ wytaczarza
- Znajomość rysunku technicznego,
- Umiejętność prawidłowego doboru parametrów obróbki,
- Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi.

Oferujemy

- Umowę o pracę,
- Stabilne zatrudnienie,
- Pracę pod halą,
- Pracę zmianową,
- Atrakcyjne wynagrodzenie.