Branża

  • IT

Lokalizacje

  • Nowy Sącz
    (33-300)

Praca na stanowisku Konsultant ds. systemów teleinformatycznych - osoby 30 +

Nowy Sącz

, Inventum Sp. z o.o.

Konsultant ds. systemów teleinformatycznych - osoby 30 +
Nowy Sącz

Opis stanowiska

Szukasz pracy??

Weź udział w projekcie Unijnym !!!
Szkolenie: Konsultant ds. systemów teleinformatycznych

Zapraszamy osoby powyżej 30 roku życia:
- bezrobotne i bierne zawodowo,
- z województwa małopolskiego,

Podczas rekrutacji w pierwszej kolejności przyjmowane będą osoby długotrwale bezrobotne, niepełnosprawne, osoby w wieku powyżej 50 roku życia, osoby o niskich kwalifikacjach zawodowych oraz osoby pełniące obowiązki opiekuńcze.

Udział w projekcie jest całkowicie BEZPŁATNY.

Wymagania

- przygotowanie Indywidualnego Planu Działania
- pośrednictwo pracy
- bezpłatna diagnoza zawodowa - doradztwo zawodowe, warsztaty motywacyjne lub psychologiczne
- szkolenie zawodowe
- wypłatę stypendium podczas szkolenia,
- zwrot kosztów dojazdu,
- materiały szkoleniowe,
- 3-miesięczne staże zawodowe,
- wypłatę stypendium stażowego.

Oferujemy

W zgłoszeniu proszę podać następujące dane: imię, nazwisko, wiek, rodzaj szkolenia, adres e-mail, tel. kontaktowy, czy posiada Pan/i orzeczenie o niepełnosprawności.