Branża

  • Ubezpieczenia

Oczekiwane wykształcenie

  • Średnie

Lokalizacje

  • Białystok
    (15-001)

Praca na stanowisku Asystent DH

Białystok

, TUZ

Asystent DH
Białystok

Opis stanowiska

Zadania:
-Aktywne budowanie bazy potencjalnych klientów (D2D)
-Budowanie pozytywnych i długotrwałych relacji z klientami
-Dbanie o pozytywny wizerunek firmy
-Badanie oraz monitorowanie potencjału rejonu sprzedaży

Wymagania

-Wysokie zdolności interpersonalne: komunikatywność, umiejętność nawiązywania kontaktu
-Umiejętność planowania i zarządzania czasem
-Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód
-Mile widziana znajomość języka angielskiego lub rosyjskiego
-Nienagannej prezencji

Oferujemy

- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie lub umowę o pracę
- wynagrodzenie 1700 netto na okresie próbnym + dodatki
- pracę w młodym i dynamicznym zespole
- system szkoleń pozwalający rozwinąć osobiste umiejętności