Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Kraków
    (30-093)

Praca na stanowisku Krawcowa

Kraków

, New Men Style

Krawcowa
Kraków

Opis stanowiska

Jesteśmy firmą , która od ponad 25 lat zajmuje się produkcją i dystrybucją wysokiej klasy garniturów, koszul, krawatów, płaszczy i kurtek męskich, jak również kolekcji ślubnych i wizytowych, które obejmują szeroką gamę surdutów, fraków i smokingów. Dzięki wysokiej jakości wyrobów, dostosowaniu asortymentu do trendów w modzie i potrzeb rynku oraz konkurencyjnym cenom, marka NEW MEN Style zdobyła uznanie klientów i wypracowała liczącą się pozycję na krajowym rynku producentów konfekcji męskiej. Wyrazem dynamiki rozwoju firmy jest systematycznie poszerzana sieć salonów sprzedaży oraz rosnąca liczba odbiorców hurtowych na terenie całego kraju, a także wyjście z ofertą na nowe rynki zbytu w krajach UE oraz Wschodu.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy
pracownika na stanowisko:

Krawcowa

Miejsce pracy: Kraków

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

-Szycie elementów marynarek lub spodni
-wykonywanie poprawek w gotowych sztukach (zwężanie ,skracanie, poszerzanie)
-praca na maszynach szwalniczych i urządzeniach do prasowania.

Wymagania

-umiejętność szycia (doświadczenie zawodowe)
-Wykształcenie kierunkowe,( możliwość dokształcenia)

Oferujemy

-Stabilne miejsce zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku odzieżowym
-Ciekawą pracę w zespole
-Możliwość rozwoju zawodowego
-Zniżkę na własne produkty
-Możliwość zamieszkania w mieszkaniu przyzakładowym.
-Atrakcyjne wynagrodzenie