Branża

  • Edukacja / Szkolenia

Lokalizacje

  • Nowy Targ
    (34-400)

Praca na stanowisku Nauczyciel języka hiszpańskiego

Nowy Targ

, Nepubliczne Przedszkole Lokomotywa

Nauczyciel języka hiszpańskiego
Nowy Targ

Opis stanowiska

Niepubliczne Przedszkole „Lokomotywa” w Nowym Targu poszukuje nauczyciela języka hiszpańskiego.

Wymagania

•wykształcenia wyższego (preferowane kierunki: pedagogika, pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna, lingwistyka, filologia hiszpańska),
•biegłej znajomości języka hiszpańskiego,
•kreatywności,
•doświadczenia w pracy z dziećmi,
•komunikatywności,
•dyspozycyjności.

Oferujemy

Prosimy o dopisanie do CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Informujemy, iż zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wyłącznie wybranymi osobami.