Branża

  • Handel / Sprzedaż

Lokalizacje

  • Białystok
    (15-001)

Praca na stanowisku Sprzedawca na stacji paliw

Białystok

, FOKS

Sprzedawca na stacji paliw
Białystok

Opis stanowiska

Zatrudnimy osobę na stanowisko sprzedawcy na stacji paliw.
Stacja znajduje się w Białymstoku, czynna w godz. 5.00 -22.00.

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należała:
- fachowa obsługa Klientów zgodnie ze standardami firmy,
- obsługa systemu kasowego i płatności bezgotówkowych,
- aktywna sprzedaż paliw,
- dbanie o porządek na terenie stacji.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
- doświadczenia w pracy na ww stanowisku,
- wysokiej kultury osobistej,
- gotowości do pracy w systemie zmianowym,
- uczciwości i zaangażowania.
Mile widziane uprawnienia do tankowania LPG.