Branża

  • Human Resources / Zasoby ludzkie

Lokalizacje

  • Wrocław
    (50-900)

Praca na stanowisku PRACOWNIK ADMINISTRACYJNY / ASYSTENT MANAGERA Z MOŻLIWOŚCIĄ PRZYUCZENIA DO ZAWODU SPECJALISTA DO SPRAW HR

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNY / ASYSTENT MANAGERA Z MOŻLIWOŚCIĄ PRZYUCZENIA DO ZAWODU SPECJALISTA DO SPRAW HR
Wrocław

Opis stanowiska

  • Prace biurowe związane z prowadzeniem bazy kandydatów, zestawień i podsumowań
  • Przygotowywanie umów dla kandydatów
  • Wsparcie zespołu rekruterów
  • Redagowanie ofert pracy na bazie zapytań od kontrahentów
  • Dokonywanie wpisów na portalach społecznościowych
  • Wstępna selekcja nadchodzących aplikacji od kandydatów

Wymagania

  • Znajomość języka niemieckiego, znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • Preferowane wyższe wykształcenie
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku min. 2 lata
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera i sprzętu biurowego
  • Orientacja na klienta, umiejętność pracy w zespole, dyspozycyjność, rzetelność
  • Umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych, nastawienie na realizację celów

Oferujemy

  • Pracę w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku
  • Możliwość awansu, rozwoju zawodowego, zdobycia dodatkowych doświadczeń oraz umiejętności
  • Udział w ciekawych projektach rekrutacyjnych
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa plus premia)
  • Praca w międzynarodowym środowisku (możliwość wykorzystywania języka niemieckiego na co dzień)
  • Miłą atmosferę oraz pracę w młodym zespole