Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Specjalista ds. Montażu i Serwisu

Warszawa

, Level Work
69 dni do końca

Specjalista ds. Montażu i Serwisu
Warszawa

Opis stanowiska

oszukujemy do współpracy osób na stanowisko monter-serwisant. Praca przy nowoczesnych systemów magazynowania pojazdów na terenie parkingów podziemnych.

Zakres obowiązków:

  • instalacja nowych systemów platform parkingowych

  • wykonywanie przeglądów i konserwacji istniejących systemów

  • naprawa i wymiana uszkodzonych elementów

Wymagania

Nasze oczekiwania:

  • umiejętność obsługi elektronarzędzi

  • znajomość podstaw elektryki i mechaniki

Mile widziane

  • uprawnienia SEP E

  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

Oferujemy:

  • praca od poniedziałku do piątku w godz. 7-15 z możliwością nadgodzin

  • pracę na umowę zlecenie na okres próbny (3 miesiące), kolejna umowa o pracę

  • wdrożenie do firmy, szkolenie na stanowisku pracy

Praca na terenie Warszawy z możliwością wyjazdów na okoliczne inwestycje